Atgal į naujienas
2023 11 22

„Eika“ žengia į naujas miesto teritorijas – pradedamos statybos ir pardavimai naujausiame įmonių grupės gyvenamosios paskirties projekte Kaminkelio g.

Šią savaitę Vilniaus miesto savivaldybė išdavė statybos leidimą naujam UAB „Eika“ valdomam gyvenamojo nekilnojamojo turto (NT) projektui „Nauji peizažai“ Naujininkuose. 0.55 ha ploto teritorijoje pradėti statyti 3 namai su 103 įvairaus išplanavimo butais. Investicijos į naująjį projektą, adresu Kaminkelio g. 23, sieks daugiau nei 16,5 milijonų eurų.

A++ energinės klasės projekte klientai galės rinktis 1-4 kambarių, 24-115 kv. m ploto būstus. Pirmuose ir paskutiniuose namų aukštuose bus įrengtos erdvios, net 25 kv. m. ploto siekiančios privačios terasos, o kituose aukštuose – balkonai iki 6 kv. m. Šalia Kaminkelio g. esančio korpuso 1-ame aukšte numatytos 3 komercinės patalpos. Statybų pabaiga planuojama 2025 m. II ketvirtį. Projekto viziją įgyvendina architektų studija „A01 architektai“.

Pasak „Eika“ plėtros direktoriaus Tomo Žiaugros, projektas „Nauji peizažai“ kviečia iš naujo atrasti Naujininkus ir šio rajono privalumus. „Naujininkuose vis daugiau apleistų, industrinių ar pramoninių teritorijų yra konvertuojamos į naujas, modernias gyvenamąsias ar rekreacines zonas. Tai rajonui padeda nusikratyti senomis etiketėmis ir palaipsniui tapti viena perspektyviausių vietų gyventi visai šalia sostinės kultūrinio gyvenimo, miesto centro, tačiau nepametant artimo santykio su gamta, kurios čia apstu. Mūsų projektas įsikurs vienoje išskirtiniausių ir ramiausių šio rajono gatvių – Kaminkelio g., kurioje dominuoja individualūs namai, kalvos ir didžiuliai žali plotai poilsiui ir pramogoms. Tai vieta, iš kurios būsimi gyventojai galės pasiekti aktualias, kasdien lankomas vietas – mokslo, gydymo paskirties objektus, prekybos centrus, vos per kelias minutes, tačiau grįžus namo juos pasitiks ramybė, privatumas ir iš terasų ar balkonų atsiveriantys nauji gamtos peizažai“, – mintimis dalijasi T. Žiaugra.

„Nauji peizažai“ yra 7-sis gyvenamosios paskirties projektas Vilniuje, kurį šiuo metu valdo „Eika“. Įmonės portfelį sudaro tokie projektai, kaip „Užupio personos“ Užupyje, „Mindaugo“ ir „Šv. Stepono Baltas lapas“ Naujamiestyje, „Mėlyni Vilkai“ Vilkpėdėje, „Metų laikai“ Visoriuose, „Bajorų alėjos“ Bajoruose bei praėjusią savaitę rinktai pristatytas projektas „Saulės namai“ Pilaitėje.

„Nauji peizažai“ yra trečiasis „Eika Development Fund“ fondo, valdomo UAB „Eika Asset Management“, vystomas gyvenamosios paskirties projektas. 2020 m. liepos mėn. įsteigtas nekilnojamo turto (NT) fondas yra orientuotas į mišrios paskirties NT investicijas.

Registruokitės ir
būkite pirmieji

Irmantė Peciukonytė
Projekto pardavimų vadovė
Projektą plėtoja
Sekite mus soc. tinkluose
© Nauji peizažai,2024 Privatumo politika
Projektą plėtoja
© Nauji peizažai, 2024